Anna Łukowska-Bartold

anna-lukowska-bartold

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych na wydziale rzeźby, grafik, fotograf, a przede wszystkim wokalistka. Ostatnią dekadę poświęciła na doskonalenie swojej techniki śpiewu. Przez ten czas pracowała z wieloma wspaniałymi nauczycielami z Polski i z zagranicy.

W 2013 roku uzyskała ceryfikat LEVEL 1 INSTRUKTOR metody SLS. Jest to metoda emisji głosu stworzona przez Setha Riggsa – nauczyciela Michaela Jacksona, Barbary Streisand i wielu innych .
W 2014 roku została LEVEL 1 INSTUKTOR metody IVA.

Jako wokalistka i nauczyciel wyznaje zasadę, iż nie ma metod idealnych. Wzbogaciła swój warsztat o ćwiczenia z takich metod jak CVT, The RPM Vocal Training Method, Vendera Vocal Academy, Eric Vetro – Voice Skills, Singing Success. Celem było uzyskanie wolności wokalnej. Wszystkie poznane metody przyczyniły się do tego, że jej delikatny łamiący się w kilku miejscach daleko odbiegający od tego jaki chciała żeby był, stał się pewny i mocny.

Podczas tych poszukiwań własnego głosu odkryła w sobie talent nauczycielski i radość z dzielenia się z innymi wiedzą oraz obserwowania ich rozwoju i sukcesów. Dzięki temu ma nadzieję, że zajęcia z nią nie są nigdy nudne, a każda osoba, z którą ma przyjemność pracować jest dla niej nowym odkryciem.

www.muzastudio.pl